Kot造, kotly, kot這wnie, kotlownie
O firmieInwestycjeOfertaOfertaKontaktWyr騜nieniaPublikacjeReferencje

Organizacja systemu kompleksowej realizacji inwestycji w zakresie budowy źr鏚eł energii cieplnej rozpoczęta została w 1983 roku powołaniem firmy o statucie Jednostki Innowacyjno - Wdrożeniowej “ELPROG“ w Zielonej G鏎ze.

Firma “ELPROG“ produkowała nietypową automatykę do kotł闚 i palnik闚 na paliwa płynne i gazowe (w latach osiemdziesiątych znak jakości “1”). Działalność projektowo-wdrożeniowa w zakresie nowych technologii produkcji energii cieplnej umożliwiła powołanie w 1990 roku nowej firmy ZTG WAGNER w Warszawie.

Efektem działalności ZTG WAGNER było opracowanie nowoczesnych konstrukcji kotł闚 wodnych i piec闚 powietrznych oraz technologii montażu licencyjnych palnik闚 blokowych

Przygotowany przez ZTG WAGNER szeroki program produkcyjny umożliwił powołanie w 1992 roku z udziałem INSTYTUTU MECHANIKI PRECYZYJNEJ z Warszawy firmy produkcyjnej IMP WAGNER Spłka z o.o. w Kołbieli.

Firma IMP WAGNER produkuje urządzenia do wyposażenia kotłowni wodnych w tym specjalistyczne do kotłowni opalanych olejem ciężkim.
Firma ZTG WAGNER specjalizuje się w opracowaniu, dostawie i budowie nietypowych źr鏚eł ciepła wodnych i parowych opalanych dowolnymi paliwami.

Podstawą działalnością jest budowa źr鏚eł ciepła opalanych olejem ciężkim.

WSPŁPRACA:

IMP WAGNER - kotły wodne do 10 MW
(zbiorniki paliwa, podgrzewacze mazutu, kominy)

FAKO Rumia - kotły parowe do 14 t/h

CIB UNIGAS - palniki kotłowe, olejowe, gazowe, mazutowe do 40 MW

 

 

 

   © Copyright, Z.T.G. Wagner 2003